انقلاب ما انفجار نور بود..

انقلاب ما انفجار نور بود..

در عصری که ظلم در ایران بیداد میکرد و بر مردم مظلوم ایران ستم میشد، انقلاب اسلامی همچون خورشیدی در اوج زمستان، درخشید و زنده کرد ریشه ها و جوانه های انقلاب را.

عالم پر از ظلم است و اگر ما بتوانیم جلوی ظلم را بگیریم باید بگیریم، تکلیفمان است. به گفتۀ حضرت امام خمینی(ره) تکلیفمان است که جلوی ظلم را بگیریم و زیباترین نوع ایستادگی در برابر ظلم، همانا انقلاب اسلامی بود که به رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام(ره) و با تلاش مردم غیور ایران رخداد و به ثمر نشست.

درعصر غیبت، ظلم در عالم بیداد میکند و انقلاب اسلامی ایران، نقطۀ نوری بود که از مشرق زمین درخشید و پرتو افکند بر جوامع اسلامی! و بالاخره الگوی زیبایی شد برای انقلاب های منطقه. درتمام این سالها با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی و تحت رهبری ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای حفظه الله، کشورهای اسلامی خاورمیانه دربرابر ظلم ظالمان و ستم استبدادگران ایستادند و بالاخره انقلاب هایی آفریدند تا همگی بتوانیم جهان را آمادۀ ظهور حضرت ولی عصر(عج) نماییم.

درعصر غیبت نباید فقط درخانه نشست و تسبیح به دست گرفت و برای فرج حضرت صاحب الزمان(عج) دعا کرد. درست است که دعا کارسازترین امر است اما وظیفۀ ما به اصطلاح منتظران، فقط سکوت و دعا و خانه نشینی نیست. انقلاب اسلامی از آن دسته وظایف منتظران بود که نور آفرید، نوری که متصل خواهد شد به ظهور حضرت صاحب الزمان(عج).. انشالله.

در عصر غیبت باید تقوا داشت، باید تقوا را حفظ کرد، باید دعا کرد، باید امر به معروف و نهی از منکر نمود، باید راهگشایی کرد، باید جلوی ظلم را گرفت، باید جلوی فساد ایستاد، باید جلوی هتک حرمت ها را گرفت و باید جلوی هتاکی ها ایستاد، تا پای جان.

آنروز که انقلاب شروع شد ما هیچ نداشتیم، پیروزی ما با دست خالی بود و بحمدالله تا بدین جا رسیده ایم که امروز مورد توجه تمام قدرتهای بزرگ هستیم. بجایی رسیدیم که امروز سانتریفوژهای ما، چشم و گوش عالم و قدرتها را کر و کور کرده و بجایی رسیده ایم که امروز درپی ترور دانشمندان ما بر می آیند از خدا بی خبران عالم!

امروز با الطافات بی پایان الهی و توجهات خاص حضرت ولی عصر(عج)، بجایی رسیده ایم که شده ایم قدرت بی نظیر منطقه. امروز به یمن خون شهیدان انقلاب و اسلام بجایی رسیده ایم که ابرقدرتان جهان می ترسند از موشک های ما، می ترسند از اتحاد و ایمان ما، و می ترسند از رهبر و ولی فقیه ما.

خدایا انقلاب و رهبر عزیز ما را تا انقلاب مهدی(عج) محافظت بفرما.. آمین

نوشته: فرزانه حبوطی

+ در سایت وزین «حرف تو» منتشر شد.

/ 56 نظر / 73 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه باصری

دلم گرم خداوندیست که با دستان من ، گندم برای یاکریم خانه میریزد چه بخشنده خدای عاشقی دارم که میخواند مرا با آنکه میداند گنهکارم دلم گرم است ، میدانم بدون لطف او تنهای تنهایم برایت من ، خدا را آرزو دارم . . .

فاطمه باصری

خدایا گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور . . .

فاطمه باصری

مواقع شادی ، ستایش “خدا” مواقع سخت ، یافتن “خدا” مواقع آرام ، پرستش “خدا” مواقع دردناک ، اعتماد به “خدا” و در تمامی مواقع تشکر از ” خدا ” را فراموش نکن . . .

فاطمه باصری

سلام عزیزم ممنونم از کامنت های زیبات و حضور پر مهرتون.

طاها ریحانی

با سلام و احترام وبلاگ خوب و زیبایی دارید. نویسنده وبلاگ "کربلایی سعید ذبیحی" هستم در صورت امکان سری به وبلاگ ما هم بزنید و مارو از نظرات خوب و مفیدتون محروم نکنید. و در صورت تمایل، باهم تبادل لینک کنیم لینک ما : "کربلایی سعید ذبیحی" ارادتمند. ریحانی

زهرا

یا رب از دل مشرق نور هدایت کن مرا از فروغ عشق، خورشید قیامت کن مرا تا به کی گرد خجالت زنده در خاکم کند؟ شسته رو چون گوهر از باران رحمت کن مرا خانه‌آرایی نمی‌آید ز من همچون حباب موج بی‌پروای دریای حقیقت کن مرا استخوانم سرمه شد از کوچه گردیهای حرص خانه دار گوشهٔ چشم قناعت کن مرا چند باشد شمع من بازیچهٔ دست فنا؟ زندهٔ جاوید از دست حمایت کن مرا خشک بر جا مانده‌ام چون گوهر از افسردگی آتشین رفتار چون اشک ندامت کن مرا گرچه در صحبت همان در گوشهٔ تنهاییم از فراموشان امن آباد عزلت کن مرا از خیالت در دل شبها اگر غافل شوم تا قیامت سنگسار از خواب غفلت کن مرا در خرابیهاست، چون چشم بتان، تعمیر من مرحمت فرما، ز ویرانی عمارت کن مرا از فضولیهای خود صائب خجالت می‌کشم من که باشم تا کنم تلقین که رحمت کن مرا؟

جمال

سلام دوست عزيز وبلاگ زيبايي داري خواهان تبادل لينک با شما هستم لطفا ابتدا من رو با نام JAMALELE لينک کنيد بعد خبر بديد تا من هم لينکتون کنم

جمال

سلام دوست عزيز وبلاگ زيبايي داري خواهان تبادل لينک با شما هستم لطفا ابتدا من رو با نام JAMALELE لينک کنيد بعد خبر بديد تا من هم لينکتون کنم

حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" " تکلیفمان است که جلوی ظلم را بگیریم " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/20815 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: "امام مهدی (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف): اگر خواستار رشد و کمال باشی، هدایت خواهی شد و اگر طلب کنی میابی." یا علی

خادم صاحب الزمان ( حسین نادری )

گوش کن هفت آسمان در شور و حالی دیگرند عرشیان و فرشیان نام محمّد می‌برند -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= ای ششم پیشوای اهل ولا خلق را رهبری به دین هدی پای تا سر خدا نمایی تو هم ز سر تا بپای صدق و صفا ولادت امام جعفر صادق علیه السلام و نبی اکرم (ص) مبارک