اللهم عجل لولیک الفرج
 
روی خط بیداری اسلامی در عصر آخرالزمان

این جشنواره از معدود جشنواره هایی است که محتوا، بیش از هر چیز مورد توجه هیئت محترم داوران قرار می گیرد . لطفا برای موفقیت در این مسابقه تمامی موارد مندرج در این بخش را با دقت مطالعه و بکار بندید .

موضوعات وبلاگ نویسی در سه محور می باشد:

بخش اول درباره وجود مبارک کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع)در قالب موضوعاتی نظیر خاطرات زیارت قبرستان بقیع – نامه ای به امام – جایگاه ویژه اخلاقی و عرفانی امام – کرامات امام – احادیث و اشعار – نکته ها – حکمت ها – لطایف و پیام های آموزشی و تربیتی.

بخش دوم در زمینه بصیرت و روشنگری در قالب موضوعاتی نظیر ولایت مطلقه فقیه -دفاع مقدس - دفاع سایبری - جوان و نوجوان -عکس وکاریکاتورو دشمن شناسی.

بخش سوم جهاد اقتصادی وحمایت از کار شامل رشته های نظیرموضوعاتی همچون:بیان داستانهای زندگانی ائمه درباب مسائل اقتصادی؛ حکومت داری حضرت علی(ع) درتاریخ ونهج البلاغه بارویکرد اقتصادی؛ اهمیت  کسب کاردرسیره معصومان

تاریخ ثبت نام:تاریخ ثبت نام درجشنواره تاتاریخ:1391/3/31تمدیدشده است واخرین مهلت ارسال اثار تا میلاد مبارک امام حسن میباشد.

طریقه ثبت نام:علاقه مندان میتوانندبه این قسمت مراجعه نمایند.

وچهت آشنایی بیشتر با جشنواره به وبلاگ شهدای گمنام مراجعه فرمایید.

گروه فرهنگی سایبری خیبر


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۱/۳/٢٩ توسط فرزانه حبوطیدل مرده ام، قبول .

ای یوسف زهرا

یک جمعه هم زیارت اهل قبور کن . . .

❊ العجل یا مولای یا صاحب الزمان ❊

 

خدایا بحق امام کاظم(ع) توفیق کظم غیظ

در لحظات سخت امتحان را به همه ما عطا بفرما .

شهادت امام کاظم(ع) تسلیت باد

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۱/۳/٢٦ توسط فرزانه حبوطی

اگر دلتان برای امام زمان تنگ شد ...

آیت الله بهجت(ره) فرموده اند : اگر کسی دلش برای حضرت حجت(عج) تنگ شد به قرآن نگاه کند. نگاه کردن به قرآن، حضرت حجت(عج) و خانه کعبه، یک حکم دارد.

آیت الله بهجت(ره) حضرت بقیه الله(عج) را همواره حاضر و ناظر می دید و معتقد بود حضرت حجت(عج) قبل از این که دیگران حرف ایشان را بشوند، کلامشان را می شنوند.

آیت الله بهجت(ره) معصیت را به چرک و آلودگی تشبیه می کرد و می فرمود معصیت عرض عریضی دارد و انسان را آلوده و زمین گیر می کند، ایشان معتقد بودند گاهی لبخند به کسی که در حال عصیان است و اخم به کودکی که در حال طاعت است باعث سقوط انسان می شود.نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۱/۳/۸ توسط فرزانه حبوطی